• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de Atabay istifası

Didim’de Atabay istifası
Giriş Tarihi: 6.3.2019
Aydın'ın Didim ilçesinde CHP'li Belediye Başkanı Deniz Atabay'ın ortaya koyduğu yönetim anlayışı vatandaşları canından bezdirdi. Beceriksiz yönetimiyle herkesin tepkisini çeken CHP'li Atabay, sadece Didim'e değil partisine de darbe vurdu. Atabay'ın yönetim anlayışından memnun olmayan CHP'liler tek tek partiden istifa etmeye başladı. Son olarak istifa eden CHP Didim İlçe Başkan Yardımcısı Beste Leyla Arsal, Yeni Asır'a özel açıklamalarda bulundu. CHP'li Başkan Atabay'ın Didim'i yönetemediğini savunan Arsal, "Yönetim anlayışından memnun değilim. Yeniden aday gösterilmesi doğru değil. Geçen hafta işçilerin maaşlarının ödenmediği yönünde Yeni Asır Gazetesi'nde çıkan haber artık son damla oldu. Atabay'ın yönetim anlayışını beğenmeyen birisi olarak Yüksek Seçim Kurulu'na dilekçe vererek partimden istifa ettim" dedi.

İHSAN KARATAŞ

Didim’de Atabay istifası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA