• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’li başkandan ceza gibi uygulama

CHP’li başkandan ceza gibi uygulama
Giriş Tarihi: 11.3.2019

CHP'Lİ Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, zeytinlik alanlarının tapusunu almak için mücadele veren Fevzipaşa Mahallesi sakinlerine adeta savaş açtı. Otel yapılması için arazilerle ilgili plan değişikliğine gittiği iddia edilen Atabay, imar değişikliğine karşı çıkan mahalle sakinlerini hizmetten mahrum bıraktı. Kanalizasyon, yol ve kıyı şeridinin düzenlenmesi nedeniyle bir takım sorunlar yaşadıklarını belirten mahalle sakinlerinden Yelda Yolcu Öztürk, "Pislik içinde yaşıyoruz. Bize söz verilen kanalizasyon bile yapılmadı. Biz imar planına itiraz ettik diye resmen cezalandırılıyoruz. Didim Belediyesi'nden eşit hizmet bekliyoruz" dedi. AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz ve Cumhur İttifakı'nın Didim Belediye Başkan Adayı Mümin Kamacı ise mahalleyi ziyaretinde kendisine sıkıntılarını anlatan mahallelinin sorunlarının takipçisi olma sözü verdi.

İHSAN KARATAŞ

CHP’li başkandan ceza gibi uygulama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA