• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Savaş’tan ’li Başkan Çerçioğlu’na ‘hodri meydan’

Savaş’tan CHP’li Başkan Çerçioğlu’na ‘hodri meydan’
Giriş Tarihi: 14.3.2019

AK Parti'nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş, CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun 2009 ve 2014 yılındaki seçim vaatlerini gerçekleştirmediğini belirtti. Savaş, 'hodri meydan' diyerek Çerçioğlu'nu seçim vaatleriyle yüzleşmeye davet etti. CHP'li Çerçioğlu'nun söz verdiği hiçbir şeyi yapmadığını kaydeden Savaş, "Tutamayacakları sözü niye veriyorlar, vatandaş bunları sorguladığı zaman da kızıyorlar" dedi.

"EFELİK KORKUYLA OLMAZ"
Savaş, "Benimle basın mensupları önünde bu konuları tartışmaya cesaret edemiyor, o zaman basın mensuplarının karşısına kendisi geçsin. Sorulacak sorular da belli çünkü 2009'da ve 2014'te vaatte bulunduğu proje kitapçıkları da belli. Efelik korkuyla olmaz yürek ister. Yürekleri neye ne kadar yetiyor bütün Aydın, bütün ülke bunu açıkça görsün" diye konuştu.

MEHMET KAVAS

Savaş’tan CHP’li Başkan Çerçioğlu’na ‘hodri meydan’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN