• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Çalışan herkesin alın terini koruyacağız’

‘Çalışan herkesin alın terini koruyacağız’
Giriş Tarihi: 15.3.2019

Başkan adayı , Aydın’da her zaman işçinin destekçisi olacaklarını bütün haklarını vereceklerini söyledi

Çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş, Astim Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikaları ziyaret etti. İşveren ve işçilerle bir araya gelen Savaş, projelerini anlatarak seçimde destek istedi.

KORKU İMPARATORLUĞU KURMUŞ
Aydın'da çalışan herkesin haklarını koruyacaklarını ve her zaman yanlarında olacaklarını belirten Savaş, "Projelerimizle hemşehrilerimizin omuzlarındaki yükü hafifletecek, daha mutlu bir Aydın'a hep birlikte kavuşacağız. Her zaman işçinin ve alın terinin destekçisi olacağız" dedi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu'nun belediye personeli üzerinde baskı oluşturduğu yönünde şikayetlerin çok fazla olduğuna dikkat çeken Savaş, "Bana gelen şikayetlerin tamamına yakını mobbing tarzı uygulamalar. Belediyede çalışan işçilerin en büyük stresi ve kaygısı işten atılma endişesi. İddialar çok büyük. Eğer doğruysa bunlar, durum vahim. Bize gelen şikayetlerde belediyede korku imparatorluğu oluşturulduğuna dikkat çekiliyor. Bundan dolayı insanlar istemeseler de bütün belediye etkinliklerine aileleriyle birlikte katılmaya, zorunlu da olsa onu alkışlamaya mecburlarmış. Çalışanların alın terine saygı duyulması gerekir. İnanıyoruz 31 Mart günü bütün bu korkulara vatandaşım sandıkta bir 'Dur' diyecektir. Biz görevi halktan aldığımızda tüm çalışanlara gerçek anlamda sendikadan kaynaklanan bütün haklarını vereceğiz" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

‘Çalışan herkesin alın terini koruyacağız’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN