• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan'dan Kuzey Marmara Otoyolu açılışında önemli açıklamalar

Başkan Erdoğan'dan Kuzey Marmara Otoyolu açılışında önemli açıklamalar

16.03.2019, 15:55 Güncelleme Tarihi: 16.03.2019,16:27

Kuzey Marmara Otoyolu Açılış Töreni'nde konuşan Başkan Erdoğan, Mansur Yavaş'ın sahte senet skandalı ile ilgili olarak, "Ankara'da yine yolsuzluklar içinde olan bir aday bulmuşlar adamda her türlü yolsuzluk var. Bay Kemal çık adayının bu karşılıksız senedi ile ortalıkta dolaşmasını sen izah et" dedi.

Başkan Erdoğan Kuzey Marmara Otoyolu açılışında vatandaşlara hitap etti.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan kısımlar şöyle:
Kuzey Marmara otoyolu 398 km uzunluğundadır. Bu projenin 70 km'lik Kınalı-Odayeri kesimi ise bugüne kadar 1,2 milyar dolar yatırım yaptığımız en önemli bölümlerden birini oluşturuyor.

Yol medeniyettir yolu olmayan medeniyetten bahsetmesin. Su medeniyettir. Suyu olmayan medeniyetten bahsetmesin.

Biz bu millete aşığız biz bu millete sevdalıyız bizim yapmamız gereken işler var ve bunları yapacağız. Biz size efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Yatırım bedeli 180 milyon dolar olan Çatalca-Yassıören etabı ve bağlantı yollarının milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Çatalca 39 mahallesi ile ülkemizin kültürel zenginliğinin en yoğun olduğu ilçelerinden bir tanesidir. Çatalca bu yolla İstanbul'un merkezine her gün biraz daha yakınlaşıyor. Gebze Halkalı hattını Çatalca'ya kadar uzatarak inşallah Çatalca'yı İstanbul'a daha da yakınlaştıracağız. İlçemizin turizmini geliştirmek için bir çok teşvik düzenlemeleri yapacağız.

İlçe merkezinin içinde kalan küçük sanayi sitesini kaldırıp yepyeni ve daha büyük bir sanayi sitesi kuracağız. Çatalca'yı ileriye taşıyacak tüm projelerimiz hazır. 31 Mart'ta Çatalca gönül belediyeciliği ile buluştuğunda ilçemizi şaha kaldıracağız.

HESABINI VEREMİYORAnkara'da yine yolsuzluklar içinde olan bir aday bulmuşlar adamda her türlü yolsuzluk var. Çık hesabını ver veremiyor hesabını... Bay Kemal çık bari adayının karıştığı işleri sen izah et…Her seçim yeni bir başlangıçtır. Adaylarımız projeleriyle vizyonlarıyla gece gündüz çalışıyor. Ülkemiz tarihinin en büyük demokrasi reformlarını biz hayata geçirdik.

SEN BU ÜLKEDE TERÖRİSTLERLE BERABERSİN
Yeni Zelenda'da yaşananları gördünüz. Avusturyalı senatör bu ifadeleri kullanabilir. Bay Kemal eğer sen bir Müslümansan terörün kaynağının İslam dünyası olduğunu nasıl söylersin ya… Bakın size ekranda kendisini bizzat izlettim. Adamın söylediği ortada bir Müslüman kendisi için nasıl böyle bir şey söyler. Cuma namazında olan benim Müslüman kardeşlerime İslam düşmanı bir namussuz bu… Sen bunun üzerine bir şeyler söyle… Bana burada sen fatura kesemezsin. Senin vatanseverlik diye bir şeyin yok. Sen bu ülkede teröristlerle berabersin. Kim var senin kolunda HDP, İYİ Parti bir maalesef Saadet Partisi var… Dörtlü bir çete… Bunlara sandıklarda bir Osmanlı tokadı atmaya var mıyız?.

Başkan Erdoğan'dan Kuzey Marmara Otoyolu açılışında önemli açıklamalar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN