• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’deki heyecan Türkiye’ye yayılacak

İzmir’deki heyecan Türkiye’ye yayılacak
Giriş Tarihi: 16.3.2019

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yarın İzmir'de düzenleyeceği ortak miting öncesinde, AK Parti İl Başkanlığı'ndaki hummalı çalışmalarda son aşamaya gelindi. İki liderin ilk kez halka birlikte sesleneceği tarihi buluşmayla, İzmir'de bugüne kadar yapılan en kalabalık mitingin gerçekleştirilmesinin hedeflendiğini belirten AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, miting için uzun süredir hazırlık içinde olduklarını ve tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü söyledi. Erdoğan ve Bahçeli'yi coşkuyla karşılayacaklarını aktaran Şengül, "İzmir'de bugüne kadar yapılan en canlı ve en kalabalık miting olarak tarihe geçecek. Barışın ve hoşgörünün sembolü olan İzmir'den, tüm Türkiye'ye birlik ve beraberlik mesajını en güçlü şekilde vereceğiz.

EN GÜÇLÜ MESAJ

İzmir'deki bu heyecan, mitingle birlikte tüm Türkiye'ye yayılacak.
Uzun süredir devam ettiğimiz çalışmalar, neredeyse tamamlandı. İzmirli hemşehrilerimizi Gündoğdu Meydanı'na bekliyoruz" dedi. Gündoğdu Meydanı'na, İstanbul Yenikapı'daki miting için hazırlanan dev sahnenin aynısı kurulacak. Saat 13.30'da başlayacak mitingde, alana gelenlere sadece Türk bayrağı verilecek.

İzmir’deki heyecan Türkiye’ye yayılacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN