• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan adayı kimdir? ?

'nin Başkan adayı olarak seçimlerde yerini alacak. Kemalpaşa'da yaşayan seçmenler ile ilgili bilinmeyenleri araştırıyor. Peki AK Parti İzmir Kemalpaşa Belediye Başkan adayı olarak gösterilen , ve nereli? İşte Arif Uğurlu ile ilgili merak edilenler...

AK Parti İzmir Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Arif Uğurlu kimdir? Arif Uğurlu kaç yaşında?

30.03.2019, 00:00 Güncelleme Tarihi: 30.03.2019, 17:21

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti İzmir Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak Arif Uğurlu gösterildi. Seçimlerde oy kullanacak olan milyonlarca seçmen oy verecekleri adaylar ile ilgili merak edilenleri araştırıyor. AK Parti'nin İzmir Kemalpaşa Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Arif Uğurlu kimdir? Arif Uğurlu kaç yaşında ve nereli? İşte Arif Uğurlu ile ilgili merak edilenler...

ARİF UĞURLU KİMDİR?
1977 Erzurum doğumlu olan Arif Uğurlu Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Siyasi hayatına AK Parti Gençlik Kolları Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak başladı.

Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevinde bulundu. Halen İzmir Büyükşehir Meclis Üyesi ve Kemalpaşa Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili olarak görev yapmaktadır. Mobilya ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Arif Uğurlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

AK Parti İzmir Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Arif Uğurlu kimdir? Arif Uğurlu kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.