• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan adayı kimdir? Adıgüzel Demirel ?

'nin Başkan adayı olarak seçimlerde yerini alacak. Urla’da yaşayan seçmenler Adıgüzel Demirel ile ilgili bilinmeyenleri araştırıyor. Peki AK Parti İzmir Urla Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Adıgüzel Demirel kimdir, ve nereli? İşte Adıgüzel Demirel ile ilgili merak edilenler...

AK Parti İzmir Urla Belediye Başkan adayı Adıgüzel Demirel kimdir? Adıgüzel Demirel kaç yaşında?

30.03.2019, 17:37

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti İzmir Urla Belediye Başkan Adayı olarak Adıgüzel Demirel gösterildi. Seçimlerde oy kullanacak olan milyonlarca seçmen oy verecekleri adaylar ile ilgili merak edilenleri araştırıyor. AK Parti'nin İzmir Urla Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Adıgüzel Demirel kimdir? Adıgüzel Demirel kaç yaşında ve nereli? İşte Adıgüzel Demirel ile ilgili merak edilenler...

ADIGÜZEL DEMİREL KİMDİR?
Adıgüzel Demirel, 1974 yılında Malatya'da dünyaya geldi. İlkokulu köyünde bitirdi. Liseyi Malatya merkezde yatılı okudu. 9 kardeşler. Liseden sonra 1 yıl babasının yanında çobanlık ve çiftçilik yaptı. Tıp Fakültesi okuyup insanlara faydalı olmaya, insanlığın sağlığı için doktor olmaya karar verdi. Dershaneye gitmeden üniversite hazırlık dergisi ile üniversite sınavına hazırlandı. Ve o sene üniversite sınavını derece ile kazandı.

İlk tercihi Ege Tıp oldu. 1993'te girdiği Ege Tıp'ı 1999'da bitirdi. 1999-2001 yılları arasında vefa borcu olarak köyünde pratisyen hekim olarak çalıştı. 2001 yılında Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi beyin ve sinir cerrahisinde asistan olarak çalıştı. 2007 yılında uzman hekim oldu. İhtisas sonrası Hakkari Dağ ve Komando Tugay'ı seyyar cerrahi hastanesinde tabip asteğmen olarak yaptı. Askerlik sonrası mecburi hizmeti tamamladıktan sonra 2.5 yıl Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı. Daha sonra Çeşme Devlet Hastanesi'nin Kurucu Başhekimi olarak atandı. 1 yıl sonra da yeni Urla Devlet Hastanesi'ne Kurucu Başhekim oldu.

AK Parti İzmir Urla Belediye Başkan adayı Adıgüzel Demirel kimdir? Adıgüzel Demirel kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.