• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

, ’da ölen mühendisin babasıyla görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sri Lanka’da ölen mühendisin babasıyla görüştü

22.04.2019, 17:20

Cumhurbaşkanı , ’daki saldırıda hayatını kaybeden mühendis ’nin (34) acılı babasına taziye dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her ikisi de Adıyamanlı olan mühendislerin ailelerini yalnız bırakmadı. Sri Lanka'nın başkenti Colombo'da meydana gelen terör saldırısında, otelin restoranında yemek yiyen Adıyaman nüfusuna kayıtlı inşaat mühendisi Yiğit Ali Çavuş (25) ve elektrik elektronik mühendisi Serhan Selçuk Nariçi (34) hayatını kaybetti.

Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde oturan Serhan Selçuk Nariçi'nin babası Mehmet Nariçi'ni, Cumhurbaşkanı Erdoğan aradı. Erdoğan, acılı babaya başsağlığı dileklerinde bulundu ve aileye sabırlar dileyip, bir istek ya da taleplerinin olup olmadığını sordu.

Acılı baba ise gözyaşları içerisinde herhangi bir talebinin olmadığını belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oğlunun 'şehit' sayılıp sayılmayacağını sordu. Erdoğan ise, "Şehit nazarında bakıyoruz" diyerek cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sri Lanka’da ölen mühendisin babasıyla görüştü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN