• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Meclis’te İstanbul mesaisi

Meclis’te İstanbul mesaisi
Giriş Tarihi: 17.5.2019

TBMM, tüm Türkiye'nin gözlerinin çevrildiği İstanbul seçimleri öncesi yoğun bir mesai yapacak. Ramazan Bayramı'ndan sonra ise çalışmalarına İstanbul arası verecek.

MOLA VERİLECEK

AK Parti, İstanbul seçimlerine ilişkin takvimini belirlerken, Meclis'in önümüzdeki günlerdeki çalışma trafiğinin nasıl olacağını, gündeme getirilecek konuları ve yasal düzenlemeleri de ele aldı.
AK Parti'nin takvimine göre TBMM, Ramazan Bayramı'na kadar yoğun bir tempo ile çalışıp daha sonra da İstanbul seçimi için mola verecek. Meclis, bayramdan sonra ise çalışmayacak.
Bu süreçte iktidar ve muhalefet milletvekillerinin İstanbul seçimlerinde görev alması bekleniyor. Bayrama kadar olan sürede ise son derece önemli düzenlemeler gündeme gelecek. AK Parti, ihtiyat akçesinin kullanımına ilişkin kriterleri belirleyen bir düzenlemeyi de gündeme taşıyacak.

ZÜBEYDE YALÇIN

Meclis’te İstanbul mesaisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA