• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gasptan yakalandı 6 hırsızlığın faili çıktı

Gasptan yakalandı 6 hırsızlığın faili çıktı
Giriş Tarihi: 26.5.2019

’de yol kenarında arkadaşını bekleyen kadını darp edip cep telefonunu ve parasını alarak kaçan gaspçı, ’ta yakalandı. Zanlının hırsızlık sabıkalısı olduğu belirlendi

FATİH ŞENDİL

Balıkesir'de bir kadının cep telefonunu ve paralarını alarak kaçan gaspçının, 6 ayrı ev ve işyerinden hırsızlık olayının da faili olduğu ortaya çıktı. Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde ağaçlık alanda bir arkadaşını bekleyen Aysel Topuz'u darp eden zanlı, cep telefonu ve parasını alarak kaçtı. Gaspçı yaya olarak kaçarken, Aysel Topuz polise eşkal bilgilerini vererek şikayetçi oldu.

MAĞDUR TEŞHİS ETTİ

Aysel Topuz'un verdiği eşkal bilgileri ışığında harekete geçen Balıkesir polisi, gaspçı B.T'yi, kaçtığı Uşak ilinde yakalayarak gözaltına aldı. Sorgulanmak üzere Balıkesir'e getirilen B.T. mağdur Aysel Topuz tarafından da teşhis edilirken, ifadesinin ardından gasp ve yağma suçlaması ile hakim karşısına çıktı. Daha önce de 6 ayrı hırsızlık olayında adı geçen zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gasptan yakalandı 6 hırsızlığın faili çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN