• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan, seçimleri için çalışmalara başlıyor

Başkan Erdoğan, İstanbul seçimleri için çalışmalara başlıyor

03.06.2019, 09:41 Güncelleme Tarihi: 03.06.2019,09:53

Başkan , Ramazan Bayramı bitiminin hemen ardından ilçe mitinglerine başlayacak. Büyük Mitingini ise 15 ya da ’da yapması öngörülüyor.

23 Haziran seçimleri için programlarına ağırlıklı olarak İstanbul'da devam eden Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sık sık parti yönetimi ve teşkilatla toplantılar yaparak son çalışmaları değerlendirirken; seçime yönelik görüş ve önerilerini de alıyor.

BAYRAM SONRASI SIKI ÇALIŞMA

Ramazan Bayramının ardından İstanbul'da daha aktif çalışılması için yol haritası da oluşturuldu. Bu kapsamda ara ara yapılacak toplantılarda hemşehrisi olan AK Partili belediye başkanları kısa süreli İstanbul'a gelecek. Eski bakanların yanı sıra seçim çalışmalarında özellikle önceki seçimlerde çalışmış ve İstanbul'da tanınmış kişiler de sahada vatandaşla bir arada olacak.

İSTANBUL MİTİNGİ İÇİN TARİH BELLİ

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Erdoğan'ın bayramdan sonraki hafta mitinglerine başlaması ve günde en az 3 ilçede miting yapması planlanıyor. Erdoğan'ın Büyük İstanbul Mitingini ise 15 ya da 16 Haziran'da yapması öngörülüyor.

Başkan Erdoğan, İstanbul seçimleri için çalışmalara başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN