• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'den o iddialara net cevap!

THY'den o iddialara net cevap!

05.06.2019, 20:36

, sosyal medyada yayılan "şahsa yönelik özel uygulamayla karışılama yapıldığı" haberlerini yalandı. konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamada "Büyük Göç'ün başarıyla tamamlanmasının ardından 6 Nisan 2019 tarihinde 'ndan yeni evimiz İstanbul Havalimanı'na gerçekleştirdiğimiz son uçuşumuza aittir" dedi.

Türkiye'nin en önemli markalarından biri olan THY'ye yönelik sosyal medya üzerinden yürütülen çirkin algı operasyonlarına cevap geldi.

Türk Hava Yolları sosyal medya hesabından üzerinde yaptığı açıklama "şahsa yönelik özel uygulamayla karışılama yapıldığı" haberlerini yalanlayarak konunun detaylarını aktardı.

ŞAHSA ÖZEL UYGULAMA YAPILMAMAKTADIR
Zorunlu açıklama başlığı altında yapılan açıklamada,"Bahse konu olan video üzerinden maksatlı üretilmekte olan haberlerde yer aldığı gibi herhangi bir şahsa özel uygulama yapılmamıştır." ifadelerine yer verildi.

THY'den o iddialara net cevap! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN