• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cumhurbaşkanlığı'ndan 'a yapılan saldırıya sert tepki

Cumhurbaşkanlığı'ndan Murat Alan'a yapılan saldırıya sert tepki

14.06.2019, 18:49

Yeni Akit Haber Müdür 'a cuma namazı çıkışı yapılan alçak saldırıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. , sosyal medya hesabı Twitter'dan tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Fahrettin Altun, Yeni Akit Haber Müdür Murat Alan'a yönelik saldırıyla ilgili dikkat çeken bir mesaj paylaştı. Sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşımda bulunan Altun, "Herkes bilmelidir ki bu saldırının failleri adalet önünde hesap verecektir." dedi. Altun'un paylaşımı şu şekilde:

"SALDIRININ FAİLLERİ ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEK"

"Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan'a yapılan saldırıyı kınıyoruz. Şiddet hiçbir koşulda tasvip edilemez. Konunun takipçisiyiz. Herkes bilmelidir ki bu saldırının failleri adalet önünde hesap verecektir."

Cumhurbaşkanlığı'ndan Murat Alan'a yapılan saldırıya sert tepki haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN