• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de savunma sanayii zirvesi

İzmir’de savunma sanayii zirvesi
Giriş Tarihi: 14.6.2019

Ege Bölgesi'nde savunma sanayine tedarik sağlamak isteyen firmalar ve sektörün önde gelenleri İzmir'de bir araya geldi.
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı'nın desteğiyle Ege Kalkınma Derneği tarafından Balçova'da düzenlenen Ege Savunma Sanayi ve Tedarikçi Zirvesi'nin açılışında konuşan ASELSAN AŞ Tedarik Direktörü Ali Rıza Kılıç, "ASELSAN olarak yan sanayi ve alt yüklenici firmalarla yoğun bir şekilde çalışıyoruz" dedi. ROKETSAN AŞ Tedarik Direktörü Ali Şarlak ise Türkiye'nin yüksek teknoloji ürütmek zorunda olduğunu vurguladı.
Zirve Koordinatörü Kadir Uçar, Ege'nin sanayi bölgesi olarak da bilinirliğini artırmak istediklerini söyledi. Bugün de devam edecek zirve kapsamında konferanslar düzenlenecek.

İzmir’de savunma sanayii zirvesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA