• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bahçeli'den açıklaması

Bahçeli'den 23 Haziran açıklaması

21.06.2019, 16:35 Güncelleme Tarihi: 21.06.2019,16:44

seçimleriyle ilgili konuşan MHP Lideri "’da sandıktan çıkacak sonuç ne olursa olsun ’nın istikrarlı, inançlı ve iddialı varlığı devam edecektir" dedi. Bahçeli, "Teröristbaşının mektubu 'nin sapmasına tepkisidir." ifadelerini kullandı.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar:

CUMHUR İTTİFAKI'NIN İSTİKRARLI, İNANÇLI VARLIĞI SÜRECEK
23 Haziran'da sandıktan çıkacak sonuç ne olursa olsun Cumhur İttifakı'nın istikrarlı, inançlı ve iddialı varlığı devam edecektir.

HDP ve Kandil, CHP'nin yanında hizalanmıştır. Karşımızdaki tablo esef ve ibret vericidir.

HDP'NİN SAPMASINA TEPKİSİDİR
Teröristbaşının mektubu, HDP'nin vahim sapmasına, zillet ittifakına verdiği rezil desteğine itirazın, tepkinin ve bundan duyduğu rahatsızlığın eseri ve sonucudur.

İmralı'da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını çeken teröristbaşı anlaşılan odur ki, HDP'nin istismarına müdahale etmek, hatta önüne geçmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yapmıştır.

AHLAKSIZ OYUNU İYİCE GÖZLER ÖNÜNE SERMİŞ OLACAK
PKK'nın siyaset acentesi HDP'nin teröristbaşının uyarısına rağmen marazi ve mahsurlu stratejisinde bir değişikliğe gitmeme iradesi ise 23 Haziran üzerinde oynanan ahlaksız oyunu iyice gözler önüne sermiş olacaktır.

Bahçeli'den 23 Haziran açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN