• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'tan mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan seçim mesajı

23.06.2019, 18:16

, yenilenen seçimi için oyunu 'nda kullandı. Bakan Albayrak, sosyal medyadan yayınladığı bir mesajda #KararMilletin diyerek seçimin 'a hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

İstanbul'da 10.5 milyon seçmen İstanbul Belediye Başkanı'nı seçmek için sandığa gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile birlikte oyunu kullanan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, seçimlerin hayırlı ve uğurlu olmasını dile getirdi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için oyunu Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullandı.

Bakan Albayrak, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, "#KararMilletin diyerek demokrasiye sahip çıkıp, bir kez daha sandığa giden tüm İstanbullulara şükranlarımı sunuyorum. Seçimlerin İstanbul'umuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." açıklamasını yaptı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan seçim mesajı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN