• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

: Demokrasinin tescillendiği gün

Alhat: Demokrasinin tescillendiği gün
Giriş Tarihi: 15.7.2019
AKHİSAR Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat, "15 Temmuz demokrasimizin kalitesinin tescillendiği gündür" dedi. 15 Temmuz'un aynı zamanda Türkiye'nin güçlü demokrasi ve güçlü ekonomisinin de tüm dünyanın gözler önüne serildiği gün olduğunu söyleyen Alhat, "Vatanımızın bütünlüğü, milletin azim ve kararlılığı bu önemli günde tarihe geçmiştir. Vatan, millet, bayrak ve demokrasi diyen Türk Milletinin bağrından çıkan aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. O karanlık ve hainlik dolu geceyi asla unutturmayacağız. Ülkemizin birlik beraberlik ve geleceği için daha çok çalışmak, daha çok üretmek bizlerin en önemli görevidir" dedi.

Alhat: Demokrasinin tescillendiği gün haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN