• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan’dan AK Partililere 2023 mesajı

Başkan’dan AK Partililere 2023 mesajı
Giriş Tarihi: 13.8.2019

Başkan Erdoğan, “Birçok ayrılıklar, kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki, bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Biz kardeşliğimizi böldürtmeyeceğiz, güçlendirerek devam ettireceğiz” dedi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine telefonla bağlanarak partililere seslendi. Partililerin bayramlarını kutlayarak birlik mesajı veren Erdoğan, Birçok ayrılıklar, şunlar bunlar vesaire gibi kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Unutmayın, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, beraber olacağız, kardeş olacağız. Kardeşliğimizi biz böldürtmeyeceğiz ve bu kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyerek geleceğe yürüyeceğiz. Önümüzde belde, ilçe, il kongreleri ve ardından da büyük kongre var. Bütün bu kongrelerden çok daha güçlenerek çıkacağız ve 2023'e böyle hazırlanacağız" ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR TURUNUN İLK DURAĞI RİZE OLACAK

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bayramın ardından seçim bölgelerine teşekkür turuna çıkıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Cumhurbaşkanımız son AK Parti Grup Toplantısında seçim bölgelerini ziyaret edeceğini söylemişti. İlk programı Rize gözüküyor" dedi.

Başkan’dan AK Partililere 2023 mesajı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN