• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'li belediyelerden kurban karşıtı kampanyaya destek

CHP'li belediyelerden kurban karşıtı kampanyaya destek

13.08.2019, 09:10 Güncelleme Tarihi: 13.08.2019,09:12

'nın Datça ve 'in Borçka ilçelerinin 'li belediyelerine ait Twitter hesapları üzerinden yapılan kurban karşıtı paylaşımlar kullanıcıların tepkisine yol açtı.

Dünyanın dört bir yanından islam düşmanı gruplar Müslümanların Kurban Bayramı'nı hedef alarak "kurban yasaklansın" kampanyası başlattılar.

İslam düşmanı çirkin kampanya yurt dışıyla sınırlı kalmadı. CHP'li Datça ve Borçka Belediyelerinin sosyal medya hesapları, Kurban Bayramı ile alay eden paylaşımlar yaptı.

Muğla'nın Datça ve Artvin'in Borçka ilçelerinin CHP'li belediyelerine ait Twitter hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda, Kurban Bayramı ile alay edilen ve bayramda kurban kesmeyi "vahşi" bir davranış olarak gösteren görsellere yer verildi.

İki ilçe belediyesinin yaptığı paylaşımlar sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Kullanıcılar, belediyelere ait sosyal medya hesaplarının yaptığı paylaşımlara tepki gösterdi.

CHP'li belediyelerden kurban karşıtı kampanyaya destek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN