• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Raftingi kana buladılar

çayında turu yapan bir firmanın sahiplerine, başka bir firmanın çalışanları sopa ve bıçaklarla saldırdı. Rafting firması sahibi ve kardeşi, saldırganların bıçak darbeleriyle yaralandı.

Raftingi kana buladılar

15.8.2019

Muğla Dalaman çayında rafting turu yapan bir firmanın sahiplerine, başka bir firmanın çalışanları sopa ve bıçaklarla saldırdı. Rafting firması sahibi ve kardeşi, saldırganların bıçak darbeleriyle yaralandı. Rafting turu düzenleyen rehberler Fatih Keskin ve Fethi Keskin'e, aynı yerde rafting işletmeciliği yapan bir firmanın 4 çalışanı tur hazırlığı yaparken yerli ve yabancı tatilcilerin gözü önünde sözlü tacizde bulundu. Tartışmanın büyümesi üzerine Fevzi O., Mustafa O., Ramazan O., ve Aydın U., yanlarında getirdikleri sopa ve bıçaklarla Keskin kardeşlere saldırdı. İki kardeş bıçak darbeleriyle yaralanırken saldırganlar gözaltına alındı.

"CEZALARINI ÇEKSİNLER!"

Keskin kardeşler, "Herkesin kullanım alanı olan rafting başlangıç yerinde hazırlıklarımızı yaparken rakip firmanın rehberleri yanımıza geldi ve burayı kullanmamamızı söyledi. Biz de buranın herkese açık alan olduğunu anlatmaya çalışırken, bir anda sopa ve bıçaklarla saldırdılar. Şikayetçi olduk, cezalarını çeksinler" dedi.

ÖMER KUNDAKÇI​

Raftingi kana buladılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.