• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Siyasi parti değil kulüp otobüsü!

Siyasi parti değil kulüp otobüsü!
Giriş Tarihi: 19.8.2019

3. Lig'de sezona play-off hedefiyle hazırlanan ve kenti etrafında birleştireceğini iddia eden Muğlaspor yönetimi görülmemiş bir skandala imza attı

3. Lig'de sezona play-off hedefiyle hazırlanan ve kenti Muğlaspor etrafında birleştireceğini iddia eden Muğlaspor yönetimi görülmemiş bir skandala imza attı. Erol Kapiz başkanlığındaki kulüp yönetimi takım otobüsüne CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş'ün fotoğraflarını giydirdi. Muğlasporlu taraftarlar, CHP'li olmayanların dışlandığını, siyasetin Muğlaspor'u esir aldığını söyleyerek yönetimin istifasını istedi.

ADEM ÜLKER

Siyasi parti değil kulüp otobüsü! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN