• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şov tamam tatile devam!

Şov tamam tatile devam!
Giriş Tarihi: 20.8.2019

YEREL seçimlerden önce “Kaybedecek bir saniyemiz bile yok” diyen Başkanı , tatiline devam etmek için bir saniye bile kaybetmedi. felaketi sırasında ’da tatil yapan İmamoğlu, gelen tepkiler üzerine ’a dönmüştü. İmamoğlu, İstanbul’da şovunu yaptıktan sonra apar topar Bodrum’a kaçtı.

24 Haziran'daki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçimleri öncesi sürekli 'kaybedecek bir dakikamız bile yok' diyerek tüm seçim kampanyasını mağdur edebiyatı üzerine kuran CHP'li Ekrem İmamoğlu, İstanbul'un yaşadığı yağmur ve sel felaketi nedeniyle seçildikten sonraki ikinci Bodrum tatilini yarıda bırakmak zorunda kalmıştı. Felaketin yaşandığı anlarda kendisine ulaşılamayan ancak saatler sonra İstanbul'a gelerek yağışın vurduğu bölgelerde incelemelerde bulunan İmamoğlu'nun başkanlık şovu kısa sürdü. İstanbul'dan ilk fırsatta yeniden kaçan İmamoğlu, soluğu yeniden tatilde aldı. İmamoğlu'na başta İstanbullular olmak üzere sosyal medyada tepki yağdı.

Şov tamam tatile devam! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN