• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan oğlunu 'nın elinden kurtaran ile görüştü

Başkan Erdoğan oğlunu PKK'nın elinden kurtaran Hacire Ana ile görüştü

25.08.2019, 17:03

Başkan , 'da oğlunun terör örgütü tarafından kaçırıldığını söyleyerek önünde eylem yapan ve evladına kavuşan ile görüntülü konuşma gerçekleştirdi.

Trabzon'da bir açılış törenine katılan Başkan Erdoğan burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Kendisine ilgi gösteren vatandaşların sevgisine karşılık veren Erdoğan, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

HACİRE ANA İLE GÖRÜŞTÜ
Diyarbakır'da bir oğlu dağda ölen 49 yaşındaki Hacire Akar, 21 yaşındaki oğlu Mehmet'in HDP tarafından dağa kaçırıldığı gerekçesiyle HDP İl Başkanlığı oturma eylemi yapmıştı. Hacire Ana'nın bu eylemi sonuç verdi. Oğlu Mehmet'e kavuşan Hacire Ana ile bugün Başkan Erdoğan ile görüntülü bir konuşma gerçekleştirdi. Hacire Akar görüşme sırasında, oğluna kavuşması konusunda yetkilileri harekete geçiren Başkan Erdoğan'a yardımları için teşekkür etti.

Başkan Erdoğan oğlunu PKK'nın elinden kurtaran Hacire Ana ile görüştü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN