• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan'dan 'da önemli açıklamalar

Başkan Erdoğan'dan Trabzon'da önemli açıklamalar

25.08.2019, 17:22 Güncelleme Tarihi: 25.08.2019,18:22

Başkan 'da toplu açılış töreninde konuşuyor. Başkan Erdoğan, "Hiçbir şehidimizin kahramanlığı, fedakarlığı Allah'ın izniyle boşa gitmemiştir. Gitmeyecektir. İşte 22 teröristi içeride ve dışarıda öldürdük. Ahdimiz var, kararlılığımız var. Ne dedik? İnlerine gireceğiz dedik. Giriyoruz." dedi. Öte yandan HDP'ye destek veren CHP'ye yüklenen Erdoğan, "Türkiye'ye yönelik her tehdit aynı zamanda cumhuriyeti de tehdit etmiyor mu? Bu gaflet, aymazlık, riyakarlık niye!" açıklamasını yaptı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da toplu açılış töreninde konuştu.

Başkan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

"AHDİMİZ VAR, KARARLILIĞIMIZ VAR İNLERİNE GİRECEĞİZ DEDİK GİRİYORUZ"

Dört buçuk aylık bir aranın ardından Trabzon ile buluşmak bizi ayrıca memnun etti. Başlamadan evvel kahraman gelin şehitlerimize bir fatiha okuyalım. Hiçbir şehidimizin kahramanlığı, fedakarlığı Allah'ın izniyle boşa gitmemiştir. Gitmeyecektir. İşte 22 teröristi içeride ve dışarıda öldürdük. Ahdimiz var, kararlılığımız var. Ne dedik? İnlerine gireceğiz dedik. Giriyoruz.

Polisimizle, askerimizle, korucularımızla dağ tepe demeden bu mücadeleyi sürdürüyoruz, sonuna kadar da sürdüreceğiz. Tüm kardeşlerime başarılar diliyorum. Rabbim hepsini de muhafaza etsin diyorum.

BU ÖRGÜTÜN UZANTILARINA SANDIKTA CEVAP VERİN
Bu örgütün meclisteki uzantılarına, temsilcilerine en büyük cevapları sandıkta vermeliyiz. İşte biz bu milletin alın teriyle kazandığı paraları Kandil'e gönderenlerden hesap sorduk ve onları görevden aldık mı? Aldık. Biz bunlarla dirsek temasına girmedik girmeyiz. Davetlerimize çağırmadık çağırmayız.

"CHP SEN KİMİN TARAFINDASIN?"
"HDP kendini terör örgütü güdümünden kurtaramadığı için hiçbir zaman siyasi parti haline gelememiştir. HDP'den PKK'nın terör örgütü olduğunu duydunuz mu? Peki şimdi CHP? Türk milletinin çıkarlarına verilen her zarar cumhuriyeti etkilemiyor mu? O zaman bu gaflet ve riyakarlık neden? Terör örgütlerinin ağzıyla konuşuyorlar. Türkiye FETÖ'nün işgal girişimiyle karşı karşıya kalıyor, aynı kadro yine teröristlerle birlikte darbe girişimini önemsizleştirmeye çalışıyor. Bu kadro ülkemizi DEAŞ ile aynı çizgide göstermek için çalışıyor. Bay Kemal ne diyor? Suriye'de, Orta Doğu'da ne işiniz var? Türkiye ekonomik tuzaklarla uğraşırken, bunlar her şey yerle yeksan olsun diye elini ovuşturuyor. Türkiye tarihi bir duruş gösterirken, onca gemimizi ve işimizi görmezden gelerek yok saymaya çalışıyor. Trabzon'dan sesleniyorum. Ey CHP sen kimin tarafındasın? Türkiye'nin yanında olduğunu söylüyorsan, Türkiye'ye düşmanlık edenlerin ne işin var? Türkiye, CHP'den yuvarlak sözler değil, delikanlıca konuşmasını bekliyor. Terör örgütleriyle oldukları yoldan geri dönmelerini bekliyoruz. Beka döneminde yanımızda "

BAŞKAN ERDOĞAN CHP'YE ÇAĞRI YAPTI!
"Beka mücadelesinde yanımızda yer almalarını istiyoruz. Aksi takdirde millet de tarih de onları affetmeyecektir. CHP yönetimine, evlatlarına bir utanç değil, şeref mirası bırakmaları çağrısı yapıyorum. Kazandığınız 3-5 belediye sizi yanıltmasın. 1989 ve 1994'ü hatırlayın, 1991 ve 1995 ve sonrasında 2002'yi hatırlayın. Bu millet fırsat verir ama değerlendirmediğinizde daha beter şekilde onu geri almasını da bilir. Madem Gazi Mustafa Kemal'in mirasına sahip çıktığınızı ifade ediyorsunuz, o zaman şu sözünü unutmayın. "Hattı müdafa yoktur, sathı müdafa vardır." O sathı bütün vatandır."

BAŞKAN ERDOĞAN'DAN 2 MÜJDE

"Faiz indirimi inecek. enflasyon tek haneli rakama inecek. Bunların müjdesini veriyorum."

EMİNE BULUT AÇIKLAMASI

"Emine Bulut cinayeti yenilir yutulur değil. Ciddi bir vahşettir. Alçaklıktır, adiliktir, ne derseniz deyin az kalır"

Başkan Erdoğan'dan Trabzon'da önemli açıklamalar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN