• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'te önemli mesajlar verdi

Devlet Bahçeli Bilecik'te önemli mesajlar verdi

08.09.2019, 12:52

Genel Başkanı , 738’inci Söğüt ’yi Anma ve için 'e gitti. MHP lideri Bahçeli, Bilecik'te açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Dün Bizans ve haçlı operasyonları vardı bugün emperyalizmin ve desteklediği terör örgütleri vardır" dedi.

738'inci Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri için Söğüt'e giden Devlet Bahçeli açıklamalarda bulundu.
Ertuğrul Gazi'yi anma etkinliğinde konuşan Devlet Bahçeli, "Türk milletinin bekası tarihin her döneminde titizlikle korunmuştur. Dün Bizans ve haçlı operasyonları vardı bugün emperyalizmin ve desteklediği terör örgütleri vardır" dedi.

"ERTUĞRUL GAZİ'NİN SANCAĞI İNMEYECEKTİR"
Bahçeli'nin konuşmasında öne çıkanlar şöyle; "Teröristlere ve işbirlikçilerine bu vatanda hayat hakkı tanımayız. Hainlerin sınır ötesindeki hesaplarına Fırat'ın doğusunda haşeratlara sessiz kalmak, küresel güçlerin zamana oynamalarına sessiz kalamayız. Kendi işimizi kendimiz yapmak zorundayız. Asırlar evvel Fırat'ın sularına büyük ceddimiz Süleyman Şah'ı vermiştik. İnanıyorum ki eski yeyine konacaktır aziz naaşı. Türk milleti tarihin hiç bir devrinde geri adım atmadı, tehditlere kulak asmadı" "Vatan demek imara açılmış arazi, hibe edilmiş arsa, ikram edilmiş toprak demek değildir. Biz bu aziz vatanı çekilişten kazanmadık. Can dediler verdik kan dediler döktük. Ne yıkılacak devletimiz vardır ne verilecek bağımsızlığımız. Ertuğrul Gazi sancağı asla inmeyecektir."

"FIRAT'IN DOĞUSUNDA VERECEĞİMİZ TÜRK MİLLETİNİN SESİDİR"
MHP lideri Bahçeli, "Türk milleti için yükselmenin sınırı asla yoktur. Durmak, oyalanmak, beklemek, yılgınlığa düşmek söz konusu bile olmamıştır. Türk milleti fetih fetih büyümüş. Beşeriyetin kıskançlıkla karışık saygısını kazanmıştır." ifadelerini kullandı. Bahçeli, "Pençe Harekatı ile sendeleyen, Kıran operasyonu ile şaşkına dönen hainleri hem topraklarımızdan hem de misak-ı milli alnından temizlemek ve kendi işimizi de kendimiz yapmak zorundayız. Hiç kimseden korkumuz yoktur. Kahraman bir ceddin torunları olarak tam bağımsız yaşamak milli vecibedir. Asırlar evvel Fırat'ın sularına büyük ceddimiz Süleyman Şah'ı vermiştik. İnanıyorum ki aziz naaşı tekrar eski yerine konulacak bizim olan toprakta ruhu şad olacaktır. Bizim Fırt'ın doğunda vereceğimiz ise sadece Türk milletinin güçlü sesi, muktedir müdahalesi hiyanetin tepesine indireceği demir yumruğudur. Türk milleti tarihin hiçbir devrinde geri adım atmadı. Tehditlere kulak asmadı zulmü kabullenmedi." şeklinde konuştu.

Devlet Bahçeli Bilecik'te önemli mesajlar verdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN