• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

medikal ayakkabısını çaldılar

Kerem bebeğin medikal ayakkabısını çaldılar
Giriş Tarihi: 12.9.2019

'dan 'e gelen ve kalacak yer bulamadıkları için parkta yaşamaya başlayan (52) ve (35) çiftinin 9 aylık bebekleri Kerem'in tedavi amaçlı giydiği medikal ayakkabısı çalındı.

Bursa'dan İzmir'e gelen ve kalacak yer bulamadıkları için parkta yaşamaya başlayan Feridun İvdil (52) ve Gülçin İvdil (35) çiftinin 9 aylık bebekleri Kerem'in tedavi amaçlı giydiği medikal ayakkabısı çalındı.

'SANA KIZMAYACAĞIZ'

Sol ayağı ters olarak dünyaya gelen Kerem bebeğin ameliyatlı ayağı için kullandığı medikal ayakkabısı ile birlikte Gülçin İvdil'in çantası da hırsızların hedefi oldu. Oldukça zor durumda kalan İvdil çifti, hırsızlara seslendi. GÜLÇIN İvdil, "Hangi vicdan bir çocuğun ayakkabısını, sokakta kalmış bir ailenin çantasını çalmaya razı gelir? Buradan hırsıza sesleniyorum. Oğlumun ayağı ters dönüyor. Ne olur ayakkabıyı getir. Hayat bizim için zaten zor. Sana kızmayacağız" dedi.

Beyninde tümör bulunduğunu belirten baba Feridun İvdil ise, "Akciğerimde leke var. Aynı zamanda epilepsi hastasıyım. Bizi ayırmak isteyen ailelerimiz var. Bursa'da kalsaydık durmayacaklardı, İzmir'e gelmek zorunda kaldık. Valilik bizim için çalışma başlatmış. Umarım bir eve yerleştiriliriz" diye konuştu.

Kerem bebeğin medikal ayakkabısını çaldılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN