• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'dan 'nin paylaşımına tokat gibi yanıt

ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı , ’nin Barış Pınarı Harekatında kullanılan ’lar ile ilgili paylaşımına tokat gibi bir cevap verdi.

Selçuk Bayraktar'dan HDP'nin paylaşımına tokat gibi yanıt

10.10.2019, 16:33

Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Milli SİHA'lar bu milletin evlatlarınca tüm vatandaşlarımızın güvenliği için geliştirildi. Asla yolumuzdan dönmeyeceğiz" dedi.

Bayraktar twitter hesabından Barış Pınarı Harekatı'na iliştin yaptığı paylaşıma HDP Genel Merkezi'nden yapılan bir yorum üzerine şu yanıtı verdi:

"Milli SİHA'lar bu milletin evlatlarınca tüm vatandaşlarımızın güvenliği için geliştirildi. Yüzyıllardır kardeşçe yaşayan evlatları düşman etmeye çalışan, çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. ASLA yolumuzdan dönmeyeceğiz"


HDP'NİN HAZIMSIZLIĞI

İHA ve SİHA'ların terörle mücadeledeki başarıları teröristlerin korkulu rüyası oluyor. Terör örgütü PKK'ya ağır darbe indiren İHA ve SİHA'lar HDP'de de hazımsızlığa yol açtı.

Selçuk Bayraktar'dan HDP'nin paylaşımına tokat gibi yanıt haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA