• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

9 aylık bebeğe bile kıydılar

9 aylık bebeğe bile kıydılar
Giriş Tarihi: 11.10.2019

Panik halindeki teröristler, topraklarında gizlendikleri deliklerden yerleşim yerlerine havan saldırısı düzenledi. 'nın akçakale ilçesine düşen havan mermileri nedeniyle biri bebek, 6 kişi şehit oldu, 70 kişi yaralandı.

Harekatın başlamasının üzerinden 1 gün geçmesinin ardından YPG'li teröristler havan mermileriyle Suriye tarafından sivilleri hedef almaya devam ediyor. Şanlıurfa'nın Akçakale ve Ceylanpınar ilçelerine Suriye sınırından terör örgütü YPG/PKK unsurlarınca roket ve havan atıldı. Saldırılarda biri bebek 3 sivil şehit oldu, 46 kişi de yaralandı. Saldırılarla ilgili Şanlıurfa Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Barış Pınarı Harekatı'nın ilk şehidi Suriye uyruklu 9 aylık bebek Muhammed Omar ve Akçakale ilçemizde görevli Vergi Dairesi Başkanlığına bağlı maliye memurumuz Cihan Güneş olmuştur. Atılan roket ve havan mermilerinin isabeti sonucu 46 vatandaşımız da yaralanmıştır" denildi.

MARDİN'DE 3 ŞEHİT

Mardin Valiliği de, Nusaybin ilçesinde terör örgütü tarafından atılan havan topunun bir siteye düşmesi sonucu 3 kişinin şehit olduğunu açıkladı. Bölgeye yapılan terörist saldırılarda yaralananların sayısı ise 24 olarak açıklandı.
9 aylık bebeğe bile kıydılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN