• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Bu mücadeleden zaferle çıkacağız’

‘Bu mücadeleden zaferle çıkacağız’
Giriş Tarihi: 11.10.2019

, 'na ilişkin açıklama yaptı. "Çok tarihi günlerden geçiyoruz. Tüm terör örgütleri ile mücadele ediyoruz" diyen Albayrak, "Allah'ın izniyle bu mücadeleden zaferle çıkacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklama yaptı. "Çok tarihi günlerden geçiyoruz. Tüm terör örgütleri ile mücadele ediyoruz" diyen Albayrak, "Allah'ın izniyle bu mücadeleden zaferle çıkacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı. Konuşmasında dünyada en çok mülteciye ev sahipliği yapan ülkenin Türkiye olduğunu ifade eden Albayrak, "Terörle mücadele ederek, en çok kayıp veren, en çok bedel ödeyen ülkelerden biri olarak Türkiye artık kesinlikle taviz vermeyecek. Uzaktan akıl vermek kolay. Bugün verilen mücadelede kimlerin sivilleri hedef alarak, kimin bombalar attığını bütün dünya görüyor. On yıllardır bugün için hazırlanan planı ordumuz, bu millet darmadağın edecek. Terörle mücadele lafını diline dolayıp, siviller üzerinden demagoji yaparak yalan propaganda yapan birilerine, samimiyetsiz ve iki yüzlü Batı dünyasının yüzüne çarpmamız lazım. Barış Pınarı da terör yapılanmasını paramparça edeceğimiz, inşallah sivilleri ve insani değerleri en üstte tutarak başarıya ulaşacağımız bir operasyon olacak. Ama siyaset, ama ekonomi eliyle ülkemizi tehdit edecek bütün unsurlara karşı sapasağlam, dik duracağız" dedi.

ŞEHİT GÜNEŞ TOPRAĞA VERİLDİ

Akçakale'de şehit düşen vergi dairesi gelir uzman yardımcısı Cihan Güneş için Manisa'nın Salihli ilçesinde tören düzenlendi. Törende Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da hazır bulundu.

‘Bu mücadeleden zaferle çıkacağız’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN