• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'den açıklaması .

Genel Sekreteri Jens Stoltenberg yaptığı basın açıklamasında şiddetin dikkate değer bir şekilde azalmasından dolayı ’deki gelişmeleri memnuniyetle karşıladığını belirtti.

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'den Suriye açıklaması .

23.10.2019, 16:29

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'in bugün yaptığı açıklamada "Sahadaki bütün kuvvetlerin uluslararası insani hukuka tam saygı göstererek hareket etmesi önemlidir. Son gelişmeler, siyasi bir çözüme duyulan acil ihtiyacı vurgulamaktadır. NATO, yıllarca süren bu korkunç çatışmanın ardından bunu başarmak için Birleşmiş Milletlerin (BM) liderliğindeki çabaları tam destekliyor" dedi.

NATO VE TERÖRLE MÜCADELE

Stoltenberg açıklamalarına "DEAŞ'e karşı birlikte kazandığımız kazanımları korumamız önemli, NATO terörizme karşı verdiği mücadelede önemli bir rol oynuyor. Irak'taki eğitim görevimizi tartışacağız, çünkü DEAŞ'in geri dönmemesi için buradaki güvenlik güçlerine bu görev yardımcı oluyor" devam etti.

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'den Suriye açıklaması . haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.