• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Artık çok geç Safiye!

Sanal para birimi bitcoin ile başta olmak üzere Türkiye'de yüzlerce kişiyi dolandırarak 375 milyon lira ile kayıplara karışan ve iki ay sonra yakalanan '', Aydın'da hakim karşısına çıktı.

Artık çok geç Safiye!
Giriş Tarihi: 10.11.2019

Sanal para birimi bitcoin ile Aydın başta olmak üzere Türkiye'de yüzlerce kişiyi dolandırarak 375 milyon lira ile kayıplara karışan ve iki ay sonra yakalanan 'Bitcoin Safiye', Aydın'da hakim karşısına çıktı. Yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye getirilen Safiye Gökçen Yüce, mahkemece 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mahkemedeki savunmasında Safiye Gökçen Yüce, "Kimseden zorla para almadım. Battığımız için ortalıktan kayboldum. Vakit kazanmak için saklandım. Herkesin zararını karşılayacağım" dedi. Safiye Gökçen Yüce'nin cezaevine götürülürken yüzünü gizlemesi dikkat çekti.

İHSAN KARATAŞ

Artık çok geç Safiye! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA