• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cumhuriyet’e sahip çıkıyor ülkemizi ileri taşıyoruz

Başkan ,10 Kasım 'ün vefatının 81. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan, 'nin, geçmişinden aldığı güçle tüm engelleme teşebbüslerine rağmen sağlam adımlarla ilerlemeyi ve büyümeyi sürdürdüğünü belirtti

Cumhuriyet’e sahip çıkıyor ülkemizi ileri taşıyoruz
Giriş Tarihi: 10.11.2019

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ,10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Türkiye Cumhuriyeti'nin, geçmişinden aldığı güçle tüm engelleme teşebbüslerine rağmen sağlam adımlarla ilerlemeyi ve büyümeyi sürdürdüğünü belirten Erdoğan, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'en büyük eserim' dediği Cumhuriyetimize sahip çıkıyor, ülkemizi daha ileriye taşıyacak adımları yılmadan, yorulmadan hayata geçiriyoruz" ifadelerini kullandı.

KORUMAYA KARARLIYIZ

Erdoğan, mesajına şöyle devam etti:

"Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 81. yıldönümünde saygıyla yad ediyorum. Kurtuluş Savaşı'nı zafere ulaştıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk, dünya tarihinde saygın bir yer edinmiştir. Gazi'yi anlamalı, milli irade aşığı bir şahsiyet olarak çocuklarımıza anlatmalı, birlik ve beraberlik içinde istikbal yolunda yakılan meşaleyi yeni nesillere emanet etmeliyiz. Milletimiz, şehit kanları ve gazilerin fedakarlıklarıyla savunulan bu vatan ve bayrağı sonsuza kadar korumaya kararlıdır."

Cumhuriyet’e sahip çıkıyor ülkemizi ileri taşıyoruz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA