• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Türkiye-İran- arasında anlaşma! Başkan Erdoğan imza törenine katıldı

Kuala 'nin " ve Sınamalar" temalı toplantısı sonrası Başkan , Başbakanı Mahathir Muhammed ve bir araya geldi. Görüşmede, Türkiye-İran-Malezya hükümetleri arasında  iyi niyet anlaşması imzalandı.

Türkiye-İran-Malezya arasında anlaşma! Başkan Erdoğan imza törenine katıldı

19.12.2019, 14:38

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Kuala Lumpur Zirvesi'nin "Kalkınmanın Önceliği ve Sınamalar" temalı toplantısı sonrası Türkiye-İran-Malezya hükümetleri arasında düzenlenen iyi niyet anlaşması imza törenine katıldı.

BAŞKAN ERDOĞAN, RUHANİ İLE GÖRÜŞTÜ

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Malezya temaslarını sürdürüyor. Kuala Lumpur Zirvesi kapsamında Malezya'da bulunan Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir araya geldi.

Türkiye-İran-Malezya arasında anlaşma! Başkan Erdoğan imza törenine katıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.