• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan 'tan ve 'a teşekkür mesajı

, hesabı Twitter üzerinden "#TürkiyeiçinDeğişimBaşlıyor" etiketiyle ve ziyaretini anlatan bir paylaşım yaptı. Bakan 'ın "Teşekkür Sivasve " paylaşımında ziyaret kapsamında yaşananlar görüntülere yansıdı.

Bakan Berat Albayrak'tan Tokat ve Sivas'a teşekkür mesajı

10.01.2020, 13:49 Güncelleme Tarihi: 10.01.2020,13:57

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, geçtiğimiz gün Tokat ve Sivas'a kritik bir ziyaret gerçekleşirdi. Burada iş insanları ile temaslar kuran Bakan Albayrak, önemli mesajlar verdi.

Albayrak, burada halk tarafından büyük coşku ile karşılandı. Bakan Albayrak, bu sevgiyi karşılıksız bırakmadı.

TOKAT VE SİVAS'A TEŞEKKÜR MESAJI

Albayrak, "Teşekkürler Tokat ve Sivas #TürkiyeiçinDeğişimBaşlıyor" etiketiyle sosyal medya hesabı Twitter'dan video içerikli bir mesaj yayımladı.

Videolarda Berat Albayrak'ın Tokat ve Sivas ziyaretlerinden görüntüler yer aldı.

Bakan Berat Albayrak'tan çarpıcı "Sivas" paylaşımı

Bakan Berat Albayrak'tan Tokat ve Sivas'a teşekkür mesajı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA