• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu vatan size minnettar

’de önceki gece rejim güçleri ve destekçileri tarafından Türk askerine yönelik kalleş bir saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda 33 Mehmetçik şehit oldu.

Bu vatan size minnettar

29.2.2020

EBEDİYEN SAYGIYLA ANACAĞIZ
33 ocağa düşen ateş, 83 milyonun yüreğini dağladı. Vatan için göğsünü siper eden ölümsüz kahramanlarımızı sonsuza dek minnetle ve saygıyla anacağız.

BAĞRIMIZA GÖMECEĞİZ
Biliriz ki, "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır..." Biz sizleri toprağa değil, vatanın bağrına gömeceğiz.RUHLARI ŞAD OLSUN!
Gün; ölümsüzlük şerbeti içenlerin "Vatan sağ olsun!" diyerek, Allah'a kavuştukları gündür. Şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun!..EN ÜST RÜTBE SİZİN!
Türk askeri, vatanı, milleti ve bayrağı uğruna can vermeyi mukaddes bir görev bilir. Şehitlik en yüksek rütbesidir, her savaşı göze alan korkusuz Mehmetçiğin...

Bu vatan size minnettar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.