• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

, vefat yıl dönümünde merhum 'nu andı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, vefat yıl dönümünde merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

25.03.2020, 15:34

, ölümünün 11. yıl dönümünde hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla 'nu andı. Albayrak, "Bu büyük milletin imanlı bir evladı, cesur ve vakarlı bir dava adamı olarak ahirete irtihal eden Muhsin Yazıcıoğlu’nu şehadetinin sene-i devriyesinde rahmet ile anıyoruz." dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ölümünün 11. yıl dönümünde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı. Albayrak, "Bu büyük milletin imanlı bir evladı, cesur ve vakarlı bir dava adamı olarak ahirete irtihal eden Muhsin Yazıcıoğlu'nu şehadetinin sene-i devriyesinde rahmet ile anıyoruz." dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, vefat yıl dönümünde merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA