• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de vaka sayısı ülke ortalamasında

İzmir’de vaka sayısı ülke ortalamasında
Giriş Tarihi: 26.3.2020

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, gazeteci Yılmaz Özdil'in İzmir'de korona virüs vakaları hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Özdil'in açıklamalarına sosyal medyadan sert tepki gösteren ve İzmir'de korona virüs enfekte hasta sayısının Türkiye ortalaması seviyesinde olduğunu söyleyen Dağ, "Kıymetli İzmirliler, Cem Uzan'ın eski trolü, çok ünlü düşünür Yozdil'in provokatif söylemlerini lütfen ciddiye almayalım. Böyle dönemlerde etki ajanları provokasyon yapabiliyor" ifadelerini kullandı.

MERT ALPDÜNDAR

İzmir’de vaka sayısı ülke ortalamasında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA