• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan'dan vatandaşa koronavirüs mesajı: Yakından takip ediyoruz

Başkan Erdoğan'dan vatandaşa koronavirüs mesajı: Yakından takip ediyoruz

27.03.2020, 12:20

Son dakika haberine göre Başkan , instagram hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu. Başkan Erdoğan paylaşımında koronavirüsle süren mücadeleye değinirken vatandaşlardan ikazlara riayet etmesini istedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, instagram hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu. Başkan Erdoğan paylaşımında koronavirüsle süren mücadeleye değinirken vatandaşlardan ikazlara riayet etmesini istedi. Başkan Erdoğan paylaşımında, "Koronavirüs ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli tedbirleri süratle hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Aziz Milletimden istirhamım şudur: Tüm ikazlara riayet edelim, sabırlı olalım, dikkati elden bırakmayalım, kendimizin ve çevremizin temizliğine ihtimam gösterelim." dedi.

Başkan Erdoğan'dan vatandaşa koronavirüs mesajı: Yakından takip ediyoruz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA