• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altun’dan ’a mektup

İletişim Başkanı , salgınla mücadelede başarılı ülkelere ilişkin başyazısında 'ye yer vermeyen Amerikan 'a mektup yazarak, gazeteye hatasını düzeltmek zorunda bıraktı.

Altun’dan New York Times’a mektup

6.5.2020

Altun'un, gazetede yayınlanan mektubunda "Başyazınızda övgüler düzülen Almanya'da bir milyon kişide 83 kişi ölürken, bu sayının yaklaşık 40 seviyesinde olduğu Türkiye'den bahsedilmemesi dikkat çekicidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan 2002'den itibaren sağlık sistemine milyarlarca dolarlık yatırım yaptı. Bu yatırımlar sayesinde 60 bin vatandaş başarıyla tedavi edildi" ifadesini kullandı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan New York Times'a ders!

Altun’dan New York Times’a mektup haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.