• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’li için kurulan komisyon çalışacak

Tecavüzcü HDP’li için kurulan komisyon çalışacak
Giriş Tarihi: 2.8.2020
TBMM'NİN tatil kararı alması ile birlikte tüm ihtisas ve araştırma komisyonları da tatile girerken, bu yıl 13 komisyon için tatilde de çalışma kararı alındı. Komisyonlar, güncel gelişmelere isterse birilerini çağırıp dinleyebilecek. En önemli çalışmalardan birini de tecavüz skandalına karışan ve HDP'den istifa eden Milletvekili Tuma Çelik için Karma Komisyon tarafından kurulan hazırlık komisyonu yapacak. Komisyonun ay sonunda raporunu hazırlamayı planlıyor. 1 Ekim'de açılacak TBMM'nin ilk işlerinden birinin Çelik'in dokunulmazlığının kaldırılması olması bekleniyor.

Tecavüzcü HDP’li için kurulan komisyon çalışacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA