• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 'müjdeler olsun' diyerek paylaştı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Surda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yandan esersen es! #MüjdelerOlsun" ifadelerine yer verdi. Öte yandan Bakan Albayrak, Enerji Bakanı Fatih Dönmez ile birlikte fotoğraflarının yer aldığı bir diğer paylaşımında "Haydi Bismillah... Müjdeler Olsun" ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 'müjdeler olsun' diyerek paylaştı

21.08.2020, 13:18 Güncelleme Tarihi: 21.08.2020, 13:24

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün vereceği müjde hem dünyada hem Türkiye'de heyecan uyandırdı.

Konuya ilişkin Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, paylaşımda "Surda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yandan esersen es! #MüjdelerOlsun" ifadelerine yer verdi.

"TÜRKİYE'DE BİR EKSEN DEĞİŞİKLİĞİ OLACAK''

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a gazeteciler ''Başkan Erdoğan Cuma günü ne müjdesi verecek?'' sorusunu yöneltmiş, Albayrak, ''Türkiye için bir eksen değişikliği olacak. Güzel günler bizi bekliyor'' demişti.

"HAYDİ BİSMİLLAH"

Bakan Albayrak, Enerji Bakanı Fatih Dönmez ile birlikte fotoğraflarının yer aldığı bir diğer paylaşımında "Haydi Bismillah.. #MüjdelerOlsun" ifadelerine yer verdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 'müjdeler olsun' diyerek paylaştı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.