• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’yi müjde heyecanı sardı

Türkiye’yi müjde heyecanı sardı
Giriş Tarihi: 21.8.2020

Başkan Erdoğan, önceki gün Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni'nde, "Cuma günü tüm milletimize büyük bir müjde vereceğiz. Şu anda biz de bu müjdenin rüyası içerisindeyiz. Şimdiden açıklarsam heyecanı kaybolur" demişti. Erdoğan'ın 'Yeni bir dönem başlayacak' dediği müjde, tüm Türkiye'de heyecan yarattı. Erdoğan'ın açıklamasının ardından borsada özellikle enerji sektöründeki hisseler yükseldi. Dolar düşüşe geçti. Piyasalarda hissedilir bir rahatlama oldu. Herkes müjdeyi beklerken, bazı muhalifler ise spekülatif açıklamalar yaparak müjdeyi önceden gölgelemeye çalıştı.

KULAK ASMAYIN
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, Erdoğan'ın bugün yapacağı önemli açıklama öncesinde yapılan spekülasyonlarla ilgili uyarılarda bulundu. Twitter'den paylaşım yapan Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımızın vereceğe müjdeye ilişkin birtakım spekülasyonlar yapıldığını görüyoruz. Lütfen bunlara kulak asmayın. Hep birlikte, heyecan içinde sayın Cumhurbaşkanımızın yapacağı konuşmayı bekliyoruz" ifadesini kullandı. Erdoğan'ın bugün KKTC Başbakanı Ersin Tatar'la yapacağı görüşmenin ardından 'müjde'yi açıklaması bekleniyor

METİN BURMALI

Türkiye’yi müjde heyecanı sardı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA