• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yazarı 'dan 'a aşı tepkisi: Bu kadar cehalet trollerde yok!

ABD sermayesiyle 'de tetikçilik yalan 'de ana haber sunuculuğu yapan , geçtiğimiz günlerde görevi bıraktığını açıkladı. yazarı , bugünkü yazısında Portakal'ın hesabı Twitter üzerinden yaptığı aşı provokasyonuyla ne yapmaya çalıştığını yazdı. Tuna yazısında, "Elemanın maksadı hakikate ilişkin olsa, ne bileyim, "yurdum insanının" sağlığına dair herhangi bir endişe taşısa mahut tweeti atmadan evvel bir araştırır, sorardı. Bu kadar cehalet trollerde yok, bu nedir?" ifadelerine yer verdi.

Sabah Gazetesi yazarı Salih Tuna'dan Fatih Portakal'a aşı tepkisi: Bu kadar cehalet trollerde yok!
SABAH

27.08.2020, 10:31 Güncelleme Tarihi: 27.08.2020, 10:36

Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna, bugünkü yazısında ABD sermayesiyle Türkiye'de tetikçilik yapan FOX TV'de ana haber sunuculuğundan ayrılan Fatih Portakal'ın sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı aşı provokasyonuyla ne amaçladığını yazdı.

İşte Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna'nın bugünkü yazısı;

Eleman birdenbire "Ne yapmaya çalışıyorum" sorusunun cevabını aramaya koyulmuş.

Öyle diyor...

Demek onca yıl ne yaptığını bilmeden malum "kitleye" algı operatörlüğü yapmış!

Doğayla olabildiğine bütünleşecekmiş. Toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhunu ve bedenini dengeleyecekmiş. Nirvana'ya erişecek zahir...

Lakin eli ayağı ayrı oynuyor!..

O kadar ki, "Almanya'nın geliştirdiği 'corona' aşısında deneylerin bir ayağı Türkiye'de yapılacak" haberi üzerine gündüz gözüyle şu tweeti atmış:

"Biz denek miyiz? Deneğiz! Ya yan etkileri görülüp istenmeyen sonuçlar yaşanırsa bunun hesabı nasıl verilecek..."

Bununla da yetinmemiş, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'yı da etiketleyip hiç utanmadan sormuş: "Doğru mudur?"

Maksadı takipçilerini alevlendirmek!

Alevlenecekler ki kaptırıp gitsinler: "Vay bu AKP bizi denek yapacak!.."

"Vay biz fare miyiz?"

"Vay ekonomiyi düzeltmek için Erdoğan bizi kobay olarak ilaç firmalarına satacak!.."

Elemanın maksadı hakikate ilişkin olsa, ne bileyim, "yurdum insanının" sağlığına dair herhangi bir endişe taşısa mahut tweeti atmadan evvel bir araştırır, sorardı.

En azından bir arama motoru marifetiyle aşı sürecindeki bilimsel yöntemi öğrenmeye çalışırdı...

Bu kadar cehalet trollerde yok, bu nedir?

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

FOX'tan açıklama geldi! Fatih Portakal ayrıldı Fatih Portakal ‘kaçakçı’ çıktı Başkan Erdoğan, Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu

Sabah Gazetesi yazarı Salih Tuna'dan Fatih Portakal'a aşı tepkisi: Bu kadar cehalet trollerde yok! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.