• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nde ilginç soruşturma

Erdek Belediyesi’nde ilginç soruşturma
Giriş Tarihi: 18.10.2020

Balıkesir Erdek Belediyesi'nde 11 aydır maaşlarını alamadıklarını için icra işlemi başlatan 6 memura siyasi parti mitingine katıldıkları gerekçesiyle idari soruşturma başlatıldı. CHP'li belediyenin işçilere mitinglere katılma mecburiyeti getirdiği halde şimdi ise haklarında soruşturma açması şaşkınlık yarattı. CHP'li Erdek Belediyesi yerel seçimlerinde CHP İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği mitinglere faal olarak katılan memurlar hakkında icra takibi başlatmalarının hemen ardından misilleme olarak idari soruşturma başlatılması tepki çekti.

SUAT SALGIN

Erdek Belediyesi’nde ilginç soruşturma haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA