• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'tan paylaşımı

, 'ın nedeniyle hesabı Twitter'dan bir paylaşımda bulundu. Bakan Albayrak Azerbaycan'ı Bağımsızlık Günü'nü kutlarken, "Karabağ’da cephe hattında mücadele veren askerlerimize kuvvet, şehadete ulaşan kardeşlerimize rahmet diliyorum." ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Azerbaycan Bağımsızlık Günü paylaşımı

18.10.2020, 19:04

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Azerbaycan'ın Bağımsızlık Günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

KADER ORTAĞIMIZ, CAN PARÇAMIZ

Bakan Albayrak paylaşımındaAzerbaycan'ın Bağımsızlık Günü'nü kutlarken, "Karabağ'da cephe hattında mücadele veren askerlerimize kuvvet, şehadete ulaşan kardeşlerimize rahmet diliyorum." ifadelerini kullandı. Bakan Albayrak'ın mesajı şu şekilde: Kader ortağımız, can parçamız, kardeşimiz #AzerbaycanBağımsızlıkGünü'nü kutluyorum. Karabağ'da cephe hattında mücadele veren askerlerimize kuvvet, şehadete ulaşan kardeşlerimize rahmet diliyorum." ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Azerbaycan Bağımsızlık Günü paylaşımı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA