• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yine astral seyahate çıktı! üzerinden "kulis" yalanı

Habertürk yazarı , dünkü köşe yazısında Eski Hazine ve Maliye Bakanı hakkında asılsız bir yazı kaleme alarak "nerede" olduğuna dair çeşitli rivayetler sıralamıştı. yazarı 'tan Altaylı'nın yalanlarına yanıt geldi. Altınok, "Berat Albayrak ne yurt dışına çıktı ne Boğaz sırtlarında ofis arıyor ne de bir yere danışmanlık yapıyor... Evinde, işinde gücünde kendi hayatına devam ediyor." diye yazdı.

Fatih Altaylı yine astral seyahate çıktı! Berat Albayrak üzerinden kulis yalanı

09.01.2021, 16:34

HaberTürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, dünkü köşe yazısında "Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak istifasının ardından hemen Trabzon'a, istifa mektubunda ilk sırada andığı babasının yanına gitmiş. Sonrasında İstanbul'a dönmüş ve hemen ardından özel uçakla Katar'a geçmiş. Katar'da geçirdiği yaklaşık 1 haftanın ardından yeniden İstanbul'a dönmüş. Ve şimdi Boğaz'ın Anadolu yakasında ofis olarak kullanabileceği bir yalı nitelikli bina arıyormuş." şeklinde asılsız iddialarla gündem yaratma peşine düştü.

"VAY BE BERAT ALBAYRAK NERELERDEYMİŞ!"
Fatih Altaylı'nın yalanlarına yanıt Sabah Gazetesi yazarı Melih Altınok'tan geldi.

Altınok, dikkat çeken yazısında şu ifadelere yer verdi:

90'larda PKK'nın Bekaa kampında sofra kurduran, 28 Şubat'ta postal giyen, pandemideyse canlı yayında takacak kadar maske fetişizmi yapan Fatih Altaylı dün yine astral seyahate çıkmıştı...
Bir süre önce görevinden ayrılan Berat Albayrak'ın aynı anda nerelerde olabileceğine dair ortalıkta gezinen dedikoduları "kulis" diye köşesine koymuştu.
Maskeyi çıkardı ya, oksijen fazla gelmiş uçuyor, salladıkça sallıyordu...Kimi "Amerika'ya gitti" diyormuş, kimi "Gitti ama geri geldi. Şimdi Bağlarbaşı'nda bir ofis tuttu orada çalışıyor" diyormuş. Hatta bu arada bir haftalığına özel uçakla Katar'a gittiğini söyleyenler de varmış.
Kaynağını soran olursa diye de yazısına, "Bana abi diyen bir AK Partili arkadaşım anlattı" notunu iliştirivermişti.
Bir taşla iki kuş...
Hayret.
Her türlü safsatayı köşesine taşıyıp peynir ekmek yer gibi itibar suikastı yapan Altaylı, nedense Berat Albayrak'ın İngiltere'ye gittiği dedikodusunu atlamıştı.
Belli ki, patronunun resmi yoldan İngiltere'ye milyar dolarlar götürdüğü meselesi yeniden hatırlansın istemiyor.
Neyse...Hepsinden önemlisi, Berat Albayrak şimdi neredeymiş.
Evet, bütün FETÖ'cüler haftalardır sabah kalkar kalkmaz bu sorunun cevabını arıyorlar... Kampanyalar yapıyorlar, Altaylı'nın başlığına koyduğu "Nerede" sorusunu TT yapıyorlar.
Oysa cevap ortada.
Berat Albayrak ne yurt dışına çıktı ne Boğaz sırtlarında ofis arıyor ne de bir yere danışmanlık yapıyor...
Evinde, işinde gücünde kendi hayatına devam ediyor.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Fatih Altaylı yine astral seyahate çıktı! Berat Albayrak üzerinden "kulis" yalanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.