• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AK Parti MYK, Başkan Erdoğan başkanlığında toplandı! İşte masadaki konular

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu saat 15.00'da Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde toplandı. Parti genel merkezindeki basına kapalı toplantı, saat 16.00'da başladı. İşte kritik MYK'da ele alınacak konular...

AK Parti MYK, Başkan Erdoğan başkanlığında toplandı! İşte masadaki konular

09.02.2021, 15:12 Güncelleme Tarihi: 09.02.2021, 16:13

Geçen haftadan beri siyasetin konuştuğu en önemli gündem maddesi yeni "Anayasa" çalışmaları. Başkan Recep Tayyip Erdoğan açıklamasının ardından MHP lideri Devlet Bahçeli bir araya geldi.

Bugün yapılacak toplantıda siyasi partiler bu konuda nasıl bir yol izleyecek MYK'nın gündeminde de bu konu da olacak.

Bunun yanı sıra seçim yasası ve siyasi partiler yasasına ilişkin olarak hazırlanan taslak Başkan Recep Tayyip Erdoğan sunulmuştu. Komisyon bu konudaki çalışmalarına son şeklini verecek.

AK Parti'de devam eden il kongreleri ve genel kongre de önemli bir gündem maddesi olacak. İl kongrelerinin büyük bir çoğunluğu tamamlandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan önümüzdeki hafta itibariyle büyükşehir kongrelerine de katılacak.

.

AK Parti MYK, Başkan Erdoğan başkanlığında toplandı! İşte masadaki konular haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.