• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

85. bölüm canlı izle!

son bölüm izleme ekranı dizinin takipçileri tarafından sorgulanıyor. Her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen dizide bu hafta; ve Demir, hem aileleri hem de şirket için pek çok başarılı iş yapıp, cemiyetin önünde birlikte yer alsalar da, Ümit ve Demir ilişkisi devam edecektir. İşte yeni bölüm izleme linki...

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm canlı izle!

25.02.2021, 21:03

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! ATV ekranlarında her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen dizide bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanacak. Fikret, Adnan Yaman'ın çocuğu, Demir'in ise kardeşi olduğunu, Fekeli'ye itiraf edecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BÖLÜM CANLI İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA BU HAFTA!

İstanbul'dan gelen belgelerle şehir kulübünde Behice'nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan'dan büyük tepki alacaktır. Halasına kızgın ve kırgın olsa da, Züleyha'nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki gösteren Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile hayatının şokunu yaşayacaktır!

Behice ise bir an önce İstanbul'a kaçabilmek için, kulüpten çıkar! Artık Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve arkasında pek çok iz bırakacaktır!

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm canlı izle! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.