• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de 3 ödül gururu

Opel Egem’de 3 ödül gururu

25.2.2021

1990 yılından bu yana aralıksız olarak faaliyetini sürdürerek, İzmir ile özdeşleşen bir marka haline gelen Opel Egem, 2020 yılında ortaya koyduğu başarı nedeniyle Türkiye çapında ödüle layık görüldü. Ekmas Group bünyesindeki firma, "Opel Ticari Araç Satışı", "Hedef Gerçekleştirme Performansı" ve "Müşteri Memnuniyeti Kalite Ödülü" dallarında Türkiye birinciliği elde etti. Satış, servis, yedek parça, sigorta ve kurumsal ikinci el alanlarında hizmet vermeyi sürdüren Egem'in Genel Müdürü Zerrin Kalay, "Türkiye'nin dört bir yanındaki bayilerin arasından sıyrılarak çok önemli ödüllere sahip olduk. Bu başarılar bizim kent ekonomisine ve markasına kattığımız değeri gösteriyor. Sadece İzmirliye değil Türkiye'nin dört bir yanından insana hizmet veriyor, tercih edilen bir firma olmak için çalışıyoruz" dedi.

Opel Egem’de 3 ödül gururu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.